Mart Sonu Nisan Ayının Başlangıcı :)

Mart 2023’teki yeni ay, yeni başlangıç süreçlerini tetikleyen bir güç içeriyor. Özelikle değişimin içerisinde olan dünyamızda toprak ve ağaç elementlerinin dengesini getirsiği güç, statü ve olumlu bakış açılarıyla olumlu gelişmeler getirebilir. i Özellikle ejderha burcunun başlangıç aşaması ile tavşan burcu döneminin bitişine denk gelen bu dönem .güçlerini ya da statülerini artırmak isteyen herkesin hedeflerine daha kolay ulaşabileceklerini gösteriyor. Buna ek olarak, bu yeni ay iyimserlik ve pozitiflik duygusu getirerek her birimizi yenilenmiş bir enerji ve şevkle isteklerinin peşinden gitmeye teşvik edebilecek.

Nisan 2023’e doğru ilerlerken, ağaç ve toprak elementleriyle birlikte yin ve yang dengesinin artacağı görülmekte. Bu dönemde kişisel ve mesleki sorumlulukların daha iyi dengelenmesi, yaşamda daha büyük bir uyum ve denge duygusuna yol açabilir. Ağaç elementi büyüme, yenilenme ve genişleme ile ilişkilendirilir, bu da yeni başlangıçlar ve taze başlangıçlar için bir zaman olduğunu gösteriyor. Toprak elementi istikrar, topraklama, yeni başlangıçlari olumlu ilerlemeler ile desteklendiği için olumlu ilerleyiş beklenmeli.

Genel olarak, Mart ve Nisan 2023’teki yeni ay için astrolojik tahminler olumlu gelişmeler, artan güç ve statü ve yaşamda daha büyük bir denge ve uyum duygusu dönemine işaret ediyor.

ChineseAstrologer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.