Şubat Kaplan Dolunayı 2021

Kaplan Dolunayı 27 Şubat 2021. Bu ay içerisinde Merkür gerileme dönemini de barındırdığı için birçok açıdan enteresan bir ay oldu. Şubat 2021 dolunayı bize tüm bu ayın iyileştirici bir finalini sunuyor. Bu güçlü dolunay, 27 Şubat Cumartesi günü gökyüzünü aydınlatacak ve büyük kozmik temizlik hislerine hizmet edecek. Mart ayı bir çok açıdan içerisinde barındırdığı yumuşaklık ve naiflik nedeniyle zarif bir ay gibi  gözükse de ani ve beklenmedik kişi ve olaylardan beklenmedik durum ve etkileri içinde barındırabilecek. Bu nedenle bu etkilerin başlangıcı ve etkileyicisi bu dolunay olabilecek.

Bu sebeple Şubat 2021 dolunayının yapılması ve yapılmaması gerekenleri bilmek önemli. Çünkü tüm burçlar bu fırsatı bir miktar ruhsal temizlik yapmak için değerlendirmelidir.

 

Bu güçlü ayın etkisi ile daha çok şey yapmak, daha aktif olmak isteği artabilecek ve tabi uyumama isteği had safhaya çıkabilecek. İçsel rehberinizi dolunayın enerjisine yöneltebilirseniz , böylece ayın potansiyelini nasıl en üst düzeye çıkaracağınızı tam olarak algılayabilirsiniz. Yin ve veya Yang çalışmalardan hangisini yapmanız sizde açılımlar oluşturacak bunu bilmeniz doğrultusunda çalışma yaparsanız Dolunay enerjisini daha etkin kullanabilirsiniz. Konu ile ilgili  kısmından okuma yapabilir destek için bize ulaşabilirsiniz. Dolunay ve Yeniay yazılarının üzerine tıkladığınızda şifa duamızı okuyabilir ve desteklenebilirsiniz. Bu ay döngüleri hafife alınacak konular değildir.  🙂

Dolunay , ay döngüsünde hayatımızdan enerji salmak için en iyi zamandır. Bu yüzden bu ayın temizleme yeteneklerinden yararlanın ve kötü alışkanlıkları kırmak için kullanın. Bu ay, karmaşayı hem duygusal hem de başka bir şekilde hayatlardan çıkarmak için ideal bir zamandır. Sağlıksız bir mengene veya başa çıkma mekanizmasını azaltmanın yanı sıra toksik bir ilişkiyi veya davranış modelini de kesmeye çalışıyorsanız, bu, uzun vadede yollarınızı değiştirmeyi taahhüt etmek için güçlü bir zamandır.

Sağlık ve Zindeliğe Odaklanın

Ağaç Elementi yeni başlangıçları, gelişmeyi ve büyümeyi sembolize eder. Her şeye hayat veren olumlu bir yapısı vardır. Bu olumluluk bizim duygularımıza da yansır; coşku ve yeni heyecanlar hissederiz. Bedenimiz yavaş yavaş ısınan havanın etkisiyle gevşerken, mevsime uygun olarak, kıyafetlerimiz hafiflemeye, taze sebzeler sofralara girmeye başlar. Ağaç elementinin özelliğine uygun olarak, bizim de yeni başlangıçlara, olumlu düşüncelere, minnete ve eski her türlü eşya-kişi-duyguyu yenilemeye ihtiyacımız vardır. Ancak Dolunay sağlık, zindelik ve saflık gibi şeyleri temsil eden neyiniz varsa  bir anlığına durdurabilir. Özellikle Kaplan burçları bu ayın etkisini fazlasıyla yaşamış olmalılar. Diğer tüm burçlar olarak yaşam tarzlarımızı ve günlük rutinlerimizi daha pragmatik, bütünsel bir bakış açısıyla incelememizi sağlayacaktır. Tükenmişlik yaşıyorsak, kendimizi bir şekilde ihmal ediyorsak veya iş-yaşam dengemizi kaybediyorsak, şimdi oldukça açık olacak. Bu zamanları farkındalığı yüksek, öz bakımı arttırmak ve bazı güçlendirici, iyi hissettiren yaşam tarzı değişiklikleri yapmak için bir bahane olarak alabilmelisiniz.

 

Kozmik alarmlarınızı çalın: Duygusal bir çanta kontrolüne ulaştınız. Dolunay  enerjisi, en egoist, kendinize sakladığınız ve görmek istemediğiniz her şeyi su yüzüne çıkarabilen ve egonuzu sürtecek güce sahip olan bir Dolunaydır.  Önemli olan tüm bunları gördükten sonra ne yapacağınız? Sorunlarınızı görmezden gelmeye çalışmak yerine pratik olun ve sorunlarla mantıklı, temeli bir bakış açısıyla yüzleşin. Tüm bu duygusal yükü taşımak sizi yavaşlatır ve sonunda sizi incitebilir. Ancak bunları görür ve kabul ederseniz ilerlemeniz için dolunay size destek olacaktır.

YAPMAYIN: Kendinizi Eleştirin

Bu enerji her zaman bir şeyleri iyileştirmenin yollarını arar.  Ancak kendi en kötü eleştirmeniniz olmaya dikkat edin. Dolunay , meseleleri “aydınlatma” ve gerçeği yüzünüze vurmaktan çok sırtınızı okşarken size darbe vurma eğilimindedir. Bu yüzden bu Kaplan Dolunayı , ilişkilerimizdeki, duygusal yaşamlarımızdaki ve düzeltilmesi gereken günlük rutinlerimizdeki tüm sorunları vurgulayacaktır. Kusurlarımızı not almak ve iyileştirebileceğimiz şeylerin farkında olmak ve çözüme gidebilmek için her zaman destek gördüğünüzü sandığınız yerlerden değil de kendi iç sesinizle ilerlemeniz yerinde olacaktır.

27 Şubat 2021 Dolunay haftası için Burçlar

Öküz : Bu yıl dikkatli olanız gereken burçlardan olsanız da bir yandan da iyi bir  yıl geçirebilirsiniz. Bu dolunay sizi aile ile iletişime yönlendiriyor. Ve siz bu iletişimden karlı çıkabilirsiniz.

Kaplan : Dolunayda atılım yapmak istediğiniz her ne varsa bugün durdurun. Harekete geçme değil arınma zamanı.

Tavşan : Bu yılın bir dönem şanslı bir dönem şanssız alanında gezinen bir burçsunuz.  Dolunay size aşırı iş verebilir. Yeteneklerinizi kullanma zamanı. Aynı zamanda günün çekiciliği artan burçlardan olduğunuz için çekim alanınızı hafife almayın.

Ejderha : Bu yılın iyi şansa sahip bir burcuna sahip olsanız da bu dolunay sizi ev ve aşk ile ilgili düşüncelerle sarabilir. Yeni bir şeyler almak isteyebilirsiniz.

Yılan : Tavşan burcu gibi  bazı alanlarda müthiş şans verecek bir yıl olada da bazı alanlarda zorlanacağınız bir yıl olacak. Dolunay ikili ilişkiler ve dostlukları gündeme getirecek. Gerilimler olsa da geride bırakmak için elinizden geleni yapacaksınız.

At : Dolunay size kendiniz ile yüzleşme fırsatı sunabilir. Dostluklar yerine düşmanlıkları daha fazla aklınıza getirebilirsiniz.

Keçi : Dolunay sizi biraz geçmişe bazı yapmak istediklerinize götürebilir. Bu yıl zorlu ve değişim içeren bir yıl olacak. Bu nedenle bu Dolunay geçmiş yerine şu anda kalmayı deneyin.

Maymun : Bu yılın şanslılarındansınız ancak bu ay ve dolunay sizi bunalttı. Az kaldı geçiyor sabır. Yarın itibariyle parlak zekanız ile yine şahaneler yaratacaksınız.

Horoz : Dolunayın en şanslı burçlarındansınız. Günün asilzadelerinden olduğunuz için fark etmeden, bilmeden yardım edebilir ve alabilirsiniz.

Köpek : Dolunayda tüm burçlarda olduğu gibi duygularınız hat safhada olabilir. Aileniz ve partneriniz ile ilişkinizi gözden geçirmek iyi gelecektir.

Domuz :  Bu Dolunay şansınız arttıracak. Siz şans veren ve şans olan olabilirisiniz. Çalışma arkadaşlarınız veya partnerinizden destek alabilirsiniz.

Fare : Bu yılın en iyi ve koruyucu burçlarındansınız. Ve bu dolunay bu yardımseverliğiniz zorlanacak. Yönetim ve partnerleriniz ile iletişiminizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Tüm burçlarda duygusal dalgalanmalar ve acabalar, keşkeler ve gerilimlere neden olacak Kaplan dolunayını yukarıda yazılanlarla kendi lehinize çevirebilirsiniz. Dolunay duygularda boğulma değil, Dolunay ışığında parlama zamanınız olsun.

ChineseAstrologer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.