Temmuz -Ağustos 2024 Elizim

 

Temmuz – Ağustos 2024

Temmuz yönetim kadrolarında değişiklik olacağını vurgulamışız. Henüz Temmuz ayının 2’si. Bu yazıyı Haziran 10’da hazırlamış ve yayınlanması için göndermiştim.

Elizim de yazının devamını okuyabilirsiniz sizlerle bir kısmını paylaşıyorum.

An’ın içerisinde An itibariyle…

Gök Yazar, Yer alan verir ve bizlerde onlara uyarız sadece. Bazen  “An” da kalmak kolay bir şey olsa da kolay olmayacaktır hiçbir İnsanoğlu için.

Bu nedenle gizem ararız, gizemle çoğalır, gizem içerisinde var olmak isteriz. Çünkü BİLGİ’dir istediğimiz. BİLGİ ise kovulmasıdır gökyüzünden Adem ile Havva’nın. İşte bizlerin ufak mitolojik belki de gerçek hikayesi……

 

Temmuz göksel alanda bir birleşme getiriyor. Yönetim kadrolarında değişiklik veya yeni karalar alınması mümkün. Yönetim ve üst düzey alanlarda ilerleme belki yenilenme olabilecekken, finansal alanların iyi yönetilmesi ve iyi paylaşım yapılması gerektiği alanları “An”ları içeriyor olacak.

Paylaşım ve özverinin arttığı güç ve kuvvet kullanmak yerine iyiliğin ön planda olması gerektiği bir zaman…

Daha neler olacağını merak ediyorsanız randevu alabilirsiniz.

2024 ChineseAstrologer

Birlikte bilgi ile daha güçlüyüz.

ChineseAstrologer

#chineseastrologer #çinastrolojisi #astrology

 

Yaşarken ilerlemek için yaşananlardan ders çıkarmak, geçmiş en büyük atalarımız olan ilk insanların neden yeryüzüne geldiklerini hatırlamak bu iki ayın özeti olacak. 

Hatırlamalı o bilgi aşkını,

Hatırlamalı o bilgi ile yücelen insanlığı,

Hatırlamalı dünü, bugünü ve çalışmalı an içinde diğer bir an için.

Ve AN’lamalı insan ötesinde insanlık için insana özgü bir yaşam var. Ona bilgi dediler. Cehalet örtüsünden arınmalı ve Aydınlığa çıkmalı. Kendi dilinizde, kendi bilgeliğinizde, kendi dilinizin döndüğü derecede anlatmalı AYDINLIĞIN en büyük erdem olduğunu.

 An’ın içerisinde An itibariyle… önce bir AN la ve HATIRLA!

 Devamı Elizim de …

ChineneseAstrologer

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.