Aralık 2022 İçin Burcunuz

Aralık 2022 İçin Burcunuz

Büyük bir cesaret hissetmeye, kendinizi sevmeye ve güçlü hissetme enerjisine hazır olun.

Bu Aralık ayında, Neptün’ün gerilemesi 3 Aralık’ta yin su burcunda sona erdiğinde, yang su ya geçiyoruz ve bilinmeyene güvenmeniz daha kolay olacak. Merkür’ün yer değiştireceği 6 Aralık’ta odaklanmanızı sürdürmek için daha büyük kavramları basitleştirmeyi ve görevleri yönetilebilir adımlara ayırmayı hedeflememiz kolaylaşacak. 7 Aralık’ta Ay Ateş elementine geçtiği için yeniayda daha önce çok kaygısızca ele aldığınız bir konuşları veya görevi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. 9-10 Aralık’ta kendinizi daha olgun, motive ve sınırları daha iyi belirleyebilecek hissedeceksiniz.
19 -20-21 Aralık’ta ayın cesur ve öncü toprak burcuna geçmesi bir güven dalgasına neden olacak. Kendinizi yeni iddialı zirvelere taşımak için bundan yararlanabilirsiniz. Güneş’in gayretli toprak burcuna girişi, pratik ve profesyonel enerjiyi besleyecek ve 21- 22 Aralık’ta destekleyici enerjiler açığa çıkacak gibi. Bugünlerde ayakları yere basan projelerinizi geliştirerek dayanıklılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Yeni ay dikkatli ve kontrollü bir enerji üreteceği için 22-23 Aralık’ı takviminize not edin. Bu, en yüksek özlemlerinizi kararlılıkla kovalamanın zamanıdır. Muhtemelen başarılı olacaksınız.
İç yaraları ve güvensizliği denetleyen Chiron, 23 Aralık’ta doğrudan toprak burcuna yerleşerek beş aylık geri gidişine son verecek. Bu iyileşme döneminin sonunda muhtemelen yeni bir cesaret, kendini sevme ve dayanıklılık duygusuna sahip olacaksınız. Son olarak, 29 Aralık’ta ise , Oğlak burcunda Merkür gerilemesi başlarken yararlı ve ayakları yere basan derinlemesine düşünme ve yeniden değerlendirme anlarına demir atın.

FARE

Bu Aralık ayında ortaklıklarınızdaki zorluklar sizi hazırlıksız yakalayabilir. İlişkinizin şu anki bölümü veya ilişkinin kendisi sona eriyor olabilir. Ancak, halının altına süpürülen konuşmaları yeniden gözden geçirerek bazı şeyleri kurtarabilirsiniz. Başkalarıyla etkileşimleriniz yoluyla kendiniz hakkında öğrendiklerinize dürüst bir şekilde bakın. Daha fazla kişisel gelişim için nerelere yer ayırdığınızı ve gelecekte kendiniz için nasıl daha fazla sorumluluk alabileceğinizi düşünün.

ÖKÜZ

Ayın başlarında zorlukların üstesinden gelebilir ve aşırı derecede endişelenmenize neden olan projeleri düzeltebilir veya sonlandırabilirseniz, bu Aralık ayında hayat daha az rahatsız edici olabilir. 21 Aralık’ta Güneş burcunuzu canlandırdığında, yeni kişisel hedeflerin temelini atarak hayatınızı yeni bir yöne yönlendirmek için bir motivasyon artışı hissedeceksiniz. Bu süre zarfında kafanız karışırsa kendinize karşı sabırlı olun ve eksiklikleriniz üzerinde durmak yerine, üzerinde çalıştığınız versiyonunuzu gözünüzde canlandırın.

KAPLAN

Özellikle ilişkiden ihtiyacınız olanı alamadıysanız, rastgele flörtler bu ay doğal bir şekilde sona erebilir. Bunu, dikkatiniz dağılmadan istediğiniz şeyin peşinden gitmeye odaklanmak için bir fırsat olarak görün. Zihinsel ve duygusal sağlığınız üzerinde çok uzun süre çalıştınız, ancak bu ay, başa dönmüş gibi hissedebilirsiniz. Zor zamanları atlatmak için geçmişte kullandığınız sağlıklı başa çıkma stratejilerine güvenin ve kendinizi izole etmekten veya her şey yolundaymış gibi davranmaktan kaçının.

TAVŞAN

3 Aralık’ta alacağınız iyi haberler sizi mutlu edebilir. Hayat her zaman olumsuzluk içermeyecek, daha parlak tarafını görmeyi seçmekte yanlış bir şey yok, ama sadece gerçeğe göz yummadığınızdan emin olun. 21 Aralık’ta oluşacak enerji hayallerinizi gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemenize yardımcı olacak bir özgüven ve motivasyon artışı yaşayacaksınız. Sadece gerçekçi beklentiler belirlemeyi unutmayın; başarı bir gecede olmaz.

EJDERHA

Bu Aralık ayında kendinize olan güveniniz ve geleceğinize olan inancınız yükselişte. Bununla birlikte, yeni etkinliklerle ilerlemeden önce, hızlı bir şekilde bitirmek için göz gezdirdiğiniz tüm işleri tekrar gözden geçirin. 23 Aralık’ta oluşacak olan enerji kariyerinizde yeni temeller atmanızda size destek olacak. İşleri yavaş ve istikrarlı bir şekilde ele alın ve unutmayın, şans cesurlardan yanadır.
YILAN

Harcamalarınızda dikkatsiz veya aşırı hoşgörülüyseniz, bütçenizi gözden geçirmeniz veya artık aynı değeri sunmayan ücretli abonelikleri sonlandırmanız gerekebilir. Planlamanızla uzun vadeli düşünmeye çalışın. Özellikle 21 Aralık’ta ciddi toprak burcu mevsimine yaklaşırken zorlukların üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz. Projeleriniz bu ay yavaş ilerleyebilir, ancak şimdiki zamanda sıkı çalışmanın gelecekte sarsılmaz başarınızı garanti edeceğine inanın.
AT
Yeni keşfedilen ilham, bu Aralık ayında yeni kariyer beklentileri hakkında hayal kurmanıza neden olabilir. Ancak 7 Aralık’ta burcunuzdaki dolunay sizi hayata bakış açınızı ve hedeflerinize ulaşma yaklaşımınızı değiştirmeye davet edecek. Sizi neyi başarmak istediğiniz konusunda daha spesifik olmaya iten zorluklarla karşılaşmayı bekleyin. Net niyetler belirleyerek ve eylemlerinizde tutarlı olarak geleceğinize yatırım yapma zamanı.
KEÇİ
Bu ay kendinizi güçlenmiş ve hırslı hissedeceksiniz. Aklınıza koyduğunuz her şeyi başarma gücünüze inanın. Ay ilerledikçe, standartlarınızı yükselterek, gerçekçi sınırları koruyarak ve diğer insanların beklentilerini yöneterek ortaklıklarınıza daha fazla odaklanacaksınız. Duygusal karmaşalarınızı iyi yönetebilecek güce sahipsiniz.
MAYMUN

Bazen planlar pek iyi gitmez ama bu umudunuzu kaybetmeniz gerektiği anlamına gelmez. Bu Aralık ayında, tam potansiyeline ulaşmamış bir isteğinizi yeniden gerçekleştirmek için hareket edin. Yavaş bir ilerleme yaşarsanız (bir adım ileri ve iki adım geri ile başlayan türden ) sunulan her fırsatın önceki çalışmalarınızı geliştirmek için bir şans olduğunu unutmayın. Vazgeçme ya da baştan başlama sizi büyütecektir. Kendinizi motive etmek için, başarmaya çalıştığınız şeyin daha büyük resmini düşünün.

HOROZ
İdeal yaşam partnerinizde ne istediğinize dair yeni keşfedilen netlik, sizi hayallerinizdeki kişiyle tanışmanıza yönlendirebilir. İşleri yavaş ve istikrarlı bir şekilde ele alın ve kendinize (ve görüştüğünüz kişiye) baskı olmadan sevgi ve güven geliştirme şansı verin. İş-yaşam dengenizi ve aynı anda gerçekçi bir şekilde kaç sorumluluk üstlenebileceğinizi test edecek yeni zorluklar için kendinizi destekleyin. Sınırlarınızı ve önceliklerinizi yeniden ayarlamak size güven verecektir.

KÖPEK

Gelecekte çok uzakta yaşamak, sizi şu anda ortaya çıkanlardan uzaklaştırabilir. Bu ay, yarın yerine bugünü yaşamanız için size ilham verecek, tatmin edici bir kişisel yaşam geliştirmek için yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız. Sizi mutlu, güvende hissettiren arkadaşlarınız, oda arkadaşlarınız ve ailenizle daha fazla zaman geçirin. Sizi besleyen, size ilham veren bir sığınak yaratmak için yeni bir eve yerleşebilir veya mevcut alanınızı yeniden dekore edebilirsiniz.

DOMUZ

Mali durumunuzla veya içsel iyileşmenizle ilgili konularla uğraşırken bir profesyonele danışmanın önemini göz ardı etmeyin. Sorularınıza cevap verecek ve belirsiz ve istikrarsız zamanlarda size yardımcı olacak birine sahip olmak, geleceğiniz için paha biçilmez bir yatırım olacaktır. 23 Aralık’taki yeniaydan sonra, kendinizi daha kararlı ve ciddi hissedeceğiniz önemli bir zihniyet değişikliği fark edebilirsiniz.

İyi ve bereketli sağlıklı bir ay dilerim;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.