25 Şubat – 3 Mart 2019

6 Marta kadar ay halen Kaplan Burcunda olacak. Ve yeni işler ve yeni adımlar atmak yerine eski adımlarınızı sağlamlaştırmanızı öneriyorum.
Pazartesi ve Salı günleri spritüel alanlarda ilerlemeler söz konusu olabilir. Çin Astrolojisine göre Pazartesi Günü Günün hakimi Yin Su olacak ve genel anlamda duygusallığı temsil edecek. Salı günü ise sezgilerde artış aynı zamanda endişe ve korkularda ilerlerken adım atacağınız sağlam yerleri bulmakta zorlana bilirsiniz. Çünkü Yersel Enerjiler Ateş ve sizi biraz baskı altına alması ve duygusal kontrolü ele almanızı engelleyebilir.
Çarşamba günü daha sakin ancak yine de bütünleyici enerjiler mevcut. Beslenme düzeninize ve su alımınıza dikkat etmenizi tavsiye edeceğim. Perşembe gününden itibaren kararlarınızı uygulama ve başladığınız işleri bitirme isteği duyabilirsiniz. Ancak Çin Astrolojisine Göre Perşembe günü enerjiler birbirleri ile çatıştığı için seyahat problemleri mümkün. Lütfen seyahat ederken dikkatli olup objelerinizi üzerinizde taşıyın.
Cuma günü ise; 4 şubat ve 6 Mart arası doğumlular saat 03.00 – 05.00 arası bilek burkulması ve kemiklerle ilgili problemler ile karşılaşabilirler.
Bu haftanın enerjileri genel anlamda çok yüksek ve verimli. Sadece nasıl daha iyi ve dengeli kullanabilirim konusunu anlayabilirsek ilerlememiz daha kolay olacaktır.
Çin Astrolojisine göre haftanın en hassas günleri Perşembe ve Cuma günleri olabilir.
Bu günlerde aşırı hassaslık, duygusal çalkantılar, neredeyim ne yapıyorum ve ne yapmalıyım duygusunu aşırı hissediyorsanız bu duyguların çok normal olduğunu ve biraz sabır göstermeniz gerektiğini kabul etmemiz gerekiyor. Bir geçiş sürecinden geçiyorsunuz. Sakin kalmak ve yaşamı gözlemleyerek ilerlemek faydanıza olacaktır.

Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.