9 Eylül – 7 Ekim 2018

Eylül 2018 bazılarımızı çok ama çok zorluyor değil mi? Ama bazılarımıza da keyif ve bolluk, aşk ve huzur getirdiği aşikar. Ee hayat böyle değil mi zaten. Hepsi evrenin doğal dengesi. Birini mutlu ederken tam zıttını üzecek. Eylül bitmeden, çoğumuza şöyle bir yeniden geçmişe baktıracak .
Geçmiş hesaplar açılacak sanki.
Henüz kapanmamış içsel hesaplaşmalar ortaya konacak.
Kendiyle yüzleşme, kendini kabul etme zorlukları aşmanıza destek olacak.
Uykusuz geceler, görmediğiniz kadar görebileceğiniz rüyalar, dikkat toplayamama, yerinde duramama, hareket etme ihtiyacı veya tam tersi uyku isteği gözlemlenebilir.
Mevsimin keskin geçişi ağır metal elementinin üzerimizdeki keskin etkilerini ortaya çıkarabilir.
Hiç görüşmediğiniz kişilerden telefon alabilir, sık görüştüklerinizle görüşemeyebilirsiniz.
Ruhsal ve bedensel arınma biz istesekte istemesek te gerçekleşecek.
Eylül 9 itibariyle yaşanan yeniayın etkileri bizi derinden etkiliyor,etkileyecek. Ancak henüz bitmiş değil.
Özelikle Ekimin ilk haftası ayın 7 si itibariyle Su elementi ile karmik hesapların yaşantılarda yeniden canlanması kapattığınızı sandığınız sayfaların kapanmadığını göstermek için çabalayacak. O sayfalar gerçekten kapanmalı mıydı, yoksa hala bitmemiş bir hesap mı var ortada herbirimiz başka konular üzerinden deneyimleyeceğiz.
Eylül hayatta dengeyi bulmayı hedefleyen aydır. Ya yeşertir besler büyüyecek alan verir ya da kurumanıza elverişli alan yaratır. Bu sebeple hangi konuda dengeniz bozuluyorsa o alanı beslemeyi hedefleyin.
Dikkat etmemiz gereken konular:

*İlişkilerde kararsızlık ve endişeler.

*Herşeyi sorgulama isteği; neden bunu yaptı, neden bunu yaşıyorum, ben nasıl bunu başaramam ( gibi) kendinizi, yaşamınızı, ilişkinizi sorgulamaya dikkat edin.

*Kalbinizin şüphe ettiği ancak herhangi bir nedenden dolayı bulunduğunuz iş,yer, mekan, iĺişki dikkat edilecek yegane şeyler.Olmak istemediğiniz yerde olmamaya dikkat edin.

* Sadece ilişkiler değil tabi, sosyal dalgalanmalar ani yükselişler ve her yönden kararsız günler bizleri bekliyor.

Demiştim ya,
Geçmiş hesaplar açılacak.
Henüz kapanmamış içsel hesaplaşmalar ortaya konacak diye.
Bu her alanda kendini gösterebilir. Dünya enerjileri değişim yaşıyor ve insanşarda değişiyor ve değişirken bazen uyum sağlayamıyoruz.Önemli olan yaşamın bize gelişmemiz için sunduğu bu hediyeyi anlayabilmek.

Uykusuzluklar, dirençler, açılımlar, çözülmeler, ağlamalar, ağlayamamalar, hepsi ama hepsi kendini red ve kabul ile alakalı olacak.
Geçmişle içsel hesaplaşma, sınav sözlü değil, duygusal mı gerçekleşiyor acaba? Ne dersiniz?

Sadece Eylül ayı bize Ekim ve Kasımda ilişkilerde ve yaşamlarımızda hiç alışık olunmayan dalgalanmalara giriş yapacak. Şimdiden söylemeliyim ki,
İlgisizlikten yakınan, aşırı sevilmek isteyen, beni artık sevmiyor diye ağlayan arkadaşlara, ilişkilere hazırlıklı olmalıyız. Birçok ilişki korku, endişe ve şüphe nedeniyle bitebilir.

Eylül geçişi nasıl olduysa Ekim, Kasım da duygusal, maddi, ruhsal halinizin dengesi 2 kat fazla yaşanacak. Harcamalara, alışverişlere dikkat.

Burcu Erim Dural

Daha detaylı bilgi ve kişisel analiz için
İletisim@sifa-sanatlari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.