Hakkımda

Üniversite’den mezun olduktan sonra; yaşamımı özel Finans Sektörlerinde Uzmanlık ve Yöneticilik yaparak sürdürdüm.

İlk kişisel gelişim maceram Üstün Dökmen ve yardımcıları ile tanıştıktan sonra başladı. (1993 – 1995 ) Üstün Dökmen Ve Doğan Cüceloğlu başta olmak üzere birçok kişiden Kişisel Gelişim Eğitimleri almaya ve Seminerlere katılmaya başladım (2003-2005 ). Çok keyifli zihin açıcı ve besleyici bir maceraydı. 2007 – 2010 yılları arasında geçtiğim zorlu süreçte Meditasyon, Kuantum Drama ve Reiki ile tanıştım. Granmaster ‘lık sonrasında benim için gerçekliği olan bazı şeylerin bir yanılsama olabileceğini daha da iyi görmeye başladım. Bu andan sonra Meditasyon hayatımın en vazgeçilmez parçalarından biri haline geldi.

Yaşamım; plazaların yoran ve makine gibi hissettiren o soğuk yerlerden çıkıp; doğal samimi ve sadece kendisi için değil, başkaları için de yaşayan insanlar olduğumuzu anımsatan bir yöne doğru evrildi. Değişen hayatımın; 2010 yılında, Rüya eğitimlerinden birinde eşimle tanışıp Çin Kökenli Çalışmalara götüreceğini bilmiyordum.

2010 – 2012 Qigong Eğitimi ve inzivalar ile geçti. ( 1.2.3. ve 4. Aşamalar)

2012 yol arkadaşımla yepyeni bir yola çıktık.  Emei Qigong 13. Soy Sahibi Büyük Usta Fu Wei Zhong ile 2013 yılında çalışmaya başladık ve bu beni,bizi olduğumuz yerden çok başka derin bir anlayışa itti.

Emei Qigong 13. Soy Sahibi Büyük Usta Fu Wei Zong ile çalışmalarımız ; 1 ve 2.Seviye ile son bulur diye düşünürken kendisinin bize verdiği bir tavsiye üzerine inşa edildi. Şifa Sanatları ‘nı kendisinin desteği ve tavsiyesi üzerine kurduk. Bu yolda ilerlerken Çinli Kadın Usta’dan 3 yıl sonrasında bir kadın Formu ile Bazi ve Feng Shui Eğitmenim Joey Yap’tan Çin Astrolojisi ve Feng Shui eğitimleri tamamladım. . Çin Astroloji ve Feng Shui üzerine ilk eğitimimi J.Y Ekibi ve Lil. Too’dan almış olsam dahi(2017-2019) tüm  bunlar dışında 2019 yılında Daoist Astroloji’nin de eğitimleri yanında Five Elements Effect ve Kadın Sağlığı Döngülerini Düzenleyen (Woman Qigong) eğitimlerimi 2 ayrı Çinli Usta ile daha tamamladım. Ve Chineseastrologer’ı kurdum.

Yaptığım işi sevmemin bir çok nedeni var. Ancak en önemlisi kendi kalıplarımızı kırma potansiyelini gösteriyor olması.

Daoist Bazi ve Çin Astroloji aslında bir yol haritası, olasılıkları gözlerimizin önüne seren bir matemiksel tablo ancak bu tablo her an, her düşünce, duygu ve hareketimizle değişebilir/ değişiyor.

Bu nedenle harita okumalarında olabilecek potansiyeli söylüyoruz, ancak eğer DEĞİŞİM,DÖNÜŞÜMÜ istiyorsanız size özel ayrı metodlar ile bu tanımların dışına çıkabileceğinizi, olumluya çevirebileceğinizi anlatıyoruz. (Seçim daima sizin)

Hiç bir şey sabit ve aynı kalamazken ”ben” diye tanımladığınız nasıl haritayla sınırlı kalabilir.

Kader dediğiniz bir yazı; Levh-i Mahfuz’da (alın yazısı ) yazanı değiştiremezsiniz ancak; özgür iradenizle yaşadıklarınızı ve yaşayacaklarınızı değiştirebilirsiniz.

Burcu Erim Dural

Chineseastrologer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir