22 Haziran Olmayanı Olduran Ateş At Dolunayı

21 Haziran’da  yükselen Ateş At Ayı  sayesinde yaz keyifli bir başlangıç ​​yapıyor. Haziran ayındaki 22 Haziran dolunayı, yaz gün dönümünden sadece bir gün sonra zirveye ulaşıyor , bu nedenle yeni sezona başlarken sizi hemen mevcut hedeflerinizle, istekleriniz ve beklentilerinizle buluşturacak. Bu  Dolunay döneminde bazı pragmatik ve hedef amaçlı hamleler yapma fırsatına sahip olacaksınız. Dolunay ve sonrası olmayan işler olacak, gelmeyen destekler gelecek, eksikler tamamlanacak gibi duruyor. Elbette Haziran dolunayı her burcu farklı etkileyecek.

Mantık ve gerçekçilik ön plana çıkacağı için birçok gerçekliği sorgulanan konular gündeme gelebilir, üzerine görüşmeler yapılabilir.

Yaz mevsimi periyodik olarak 20 Haziran’da başladı. Dolayısıyla bu dolunay sırasında herkes bu burçların güneş saltanatının yumuşak yürekli dalgalarına yeniden dalacak. Ancak bu ay ay burcunda disiplinli, çalışkan ve hızlı At burcunda  yükseldiği için muhtemelen siz de işe koyulmaya hazır olacaksınız. Somut ve pratik hedeflerinizi aydınlatabilir, üretkenliğinizi artırabilir ve en iddialı çabalarınıza odaklanmanıza yardımcı olabilir ve aniden gerçekleşmesini sağlayabilir. Bu aynı zamanda bu yaz Ateş At burcunda arka arkaya gerçekleşen iki dolunaydan ilki; bu nedenle önümüzdeki sezonda neyi gerçekleştirmek istediğinize , gerçekleşirse nerede geliştirip büyüteceğinize  odaklanın.

Dönemin çalışkanlık ve üretkenlik etkisi sayesinde, Haziran ayının mesleki başarınızın veya ideal kariyer yolunuzun önünde duran engellerin üstesinden gelmek için harika bir zamandır. Ayın değer odaklı Venüs karşıtlığı, sizi anlamı olan ve yüksek benliğinizle uyumlu hareketler yapmaya itiyor, bu nedenle kalbinize, işleri nasıl yöneteceğiniz konusunda biraz söz hakkı verin. Aynı zamanda planlarınızın sonraki adımlarını net bir şekilde görmek zor olursa şaşırmadan devam edin. Ateş At enerjisi size destek verecektir.

ChineseAstrologer

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.