2019 Horoz Burçları

Aşk ve İlişkiler

Horoz Burçları 2019 yılında ilişkiler ve aşkta iletişim yönünden biraz zorlanabilirler. Rakiplerin ortaya çıkması ve asılsız dedikodular sizi yorabilir. Eğer Bekar bir Horoz Burcuysanız bu yıl aşk konularında pek ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. Evli Horoz Burçları ise konuşmaları ve sözlerine dikkat etmeli ve ilişkiyi zedelememeye çalışmalılar.
.
Finans ve Para

Horoz Burçları bu yıl aşırı harcamadan kaçınmalı ve yeni yatırımlar yapmamalılar. Eğer aşırı harcamalar söz konusu ise maddi açıdan zorlanacağınız bir yıl olabilir 2019. Hiç beklemediğiniz halde iş ve/veya gereklilikten dolayı edebilir ve harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Bu nedenle daha sık mali yönünüzü kontrol etmeli ve buna göre hareket etmeyi öğrenmelisiniz.

Kariyer

2019 Horoz Burçları için istedikleri kariyer şansını sunmayabilir. Özellikle ücretli çalışan bir Horoz Burcu Üst yönetim ve iş arkadaşları ile birçok zorluk yaşayabilirler. Her ne olursa olsun her şeyin bir nedeni olduğunu ve bu yaşadıklarınızın size bir şeyler öğretmek için yaşandığını hatırlama çalışmalısınız. Bu şekilde her şeyin daha kolay üstesinden gelebilirsiniz. Eğer kendi işinizin patronuysanız bu yıl büyümek için herhangi bir adım atmamanızı önerebilirim.

Sağlık

Horoz burçları 2019 yılında cilt ve kemik problemleri yaşayabilirler. Bu nedenle aşırı yorucu sporlar yerine daha hafif egzersizler, yürüyüşler yaparak sağlıklarını dengeleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.