BaZi Analiz & Taoist Çin Astrolojisi

BaZi haritanız, yaşam yolculuğunuzun bir haritası gibi yaşam potansiyelinizi anlatır. Kim olduğunuz, nasıl davrandığınız, yetenekleriniz, yetenekleriniz, güçlü yönleriniz, zayıf yönleriniz ve kişilikleriniz tam renkli olarak ortaya çıkabilir. Grafik aynı zamanda potansiyel veya gizli fırsatları ve maruz kaldığımız eşit derecede önemli engelleri ve tehditleri anlamamıza da olanak tanır.

Seanslarımız, geçmişi anlatmaya değil, ileriye dönük olarak fırsatları ve çözümleri gerçekleştirmeye odaklanan gizli istişarelerdir. Beklenen sonuç, her bireyin daha yüksek kalibreli ve daha kaliteli kararlar alma yetkisine sahip olmasıdır.

DAHA İYİ KARARLAR VERMEK İÇİN olumlu bakış açıları ve daha iyi görüş sağlamak önemli.

Hayatınızın kalitesi, yaptığınız seçimlerin kalitesiyle belirlenir. Kararlarınızın kalitesi, nihai olarak elde etmek istediğiniz değişikliği yapabilir veya bozabilir. Daha iyi kararlar, herhangi bir zamanda hangi seçeneklere sahip olduğunuzu bilmekten gelir. Seçeneklerinizin kalitesi veya sayısı sınırlıysa, muhtemelen ‘daha iyi’ kararlar veremezsiniz.

BaZi ve Qi Men danışmanlığı, size aralarından seçim yapabileceğiniz daha iyi seçenekler sunmakla ilgilidir. Özellikle kişinin hayat yolculuğunda zor veya önemli bir karar ve dönüm noktası ile karşı karşıya kaldığında kesin araçtır.

YAŞAM YOLUMUZU OLUMLU YÖNDE DEĞİŞTİRMENİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yaşam yolumuz iki ana faktörden etkilenir:
iç yaşam  (kişiliğinize, düşünce kalıplarınıza, yeteneklerinize, becerilerinize atıfta bulunur)
ve dış yaşam (fırsatlar, olaylar, zamanlama, ekonomi, kontrolünüz dışındaki faktörler).
Dışsal kaderinizi değiştiremeseniz de, yine de özgür irade yoluyla içsel kaderinizi kontrol edebilirsiniz.

 

 İyi Talih = Hazırlık (İç Kader) + Fırsatlar (Dış Kader)  diye de geçebilir. Aslında burada Kader değiştirme ve kader in üzerinde oynayabilme gücü yok elbette. Sadece bir

Örneğin bir  eve  sahipsiniz. Bu iyi talih, içini döşeme zemini yerleştirme ise fırsatlar eşliğinde yapılabilir. Bazi bunu okuyabilen, öngörüde bulunabilen şeydir. Evin içerisinde hangi yöne ne koyulacağını ne renk konulacağını söylemek gibi dengelerle iyi talihi arttırmak tanımında kullanılan ise Feng Shui dir. En kısa ve kaba tabiri ile .
Bu, eylemlerinize yaşamınızın bilinçli olarak yaptığınız seçimlere göre değiştirilebileceği anlamına gelir. Kendinizi içinde bulduğunuz durum ne olursa olsun, gerekli önlemleri almaya istekli olduğunuz sürece, hayatınızdaki olumlu değişiklikleri etkileme şansınız var. Mümkün. 

Haritanız olumsuzluklar içeriyor olabilir. Ne haritalar gördük yaşayamazsın başarmazsın dediklerinde dünyaca ünlü olan. Bunun adı ise Taosit BaZi dir. Sadece haritayı değil size pozitif etkileri de gösterir. Ve yaparsanız başarabilirsiniz. Hayatta başarı, tatmin ve mutluluk bulmak için yol haritanız olabilir.

ChineseAstrologer