2024 Ateş At Haziran

 

Yeniay bu sefer Ateş  burcunda ilerliyor ve burcun klasik temalarının üçüncü burcuyla birlikte geliyor.  Ateş At iletişimi ve zekayı yönetir. Bu mevsimde fazla aktif olmayı istemek ve düşüncelerin hemen gerçekleşmesini dilemek, daha iyi hissetmek normaldir. Bu ay doğan veya haritasında Ateş  elementi &  At burcu veya göksel hanelerde ateş, metal ve ağacın herhangi bir alanına sahip kişilerin, çoğu dünyayı anlamanın, başkalarıyla sosyalleşmenin ve yeni konular hakkında bilgi edinmenin yeni yollarını düşünme eğilimindedir. Bu ay bilgi akışı istediğinizden fazla olacaktır. Eğer bildiklerinize bağlı kalmaya ve statükoyu zorlamamaya alışkınsanız, bu bilgi akışı zorlayıcı olabilir. Ancak Haziran 2024 yeni ayının ruhu ile bu enerjiyi kucaklamak ve yeni girişimlere başlamanın yollarını bulmak çok kolay olacak.

Ateş At,  Haberci ve  açık fikirlilik duygusunu teşvik etmeye yardımcı olmak amacıyla, öğrendiklerini paylaşarak sürekli olarak kişiden kişiye ve bir yerden bir diğer yere gidebilirler.  2024 ve Haziran aslında kendi dualitemizi kabul etmeye ve kucaklamaya çağırıcak . Bu güçlü bir alandır, çünkü  her zaman olağan yolun ötesine geçebileceğinizi hatırlatır.

Bu  ayın güzelliği Venüs, Merkür ve Jüpiter ile olan bağlantıların bolluğudur.  Venüs ve Jüpiter yanlarında rahat ve neşeli hisler getirir; dolayısıyla yönünüzün olumlu olmasını bekleyebilirsiniz. Venüs ve Jüpiter sevinçle gelseler de, rahatlık içinde de rahat olabilirler. Bu nedenle tezahür ettirirken kendiniz için yarattığınız plana sadık kaldığınızdan emin olun. Merkür’ün yardımıyla, başarmak istediğiniz şeyin yazılı bir kaydını tutmak, kendinizi sorumlu tutmanın en iyi yollarından biri olacaktır.

Önemli ve dikkat edilmesi gereken tarihler var Haziran ayı içerisinde. Özellikle Kuzey bölgesinin dikkat li olması gereken bir aydayız. Feng Shui bilgilerimizde bunu betimleriz ileride.
Özel günler ve detaylı bilgiler için bize ulaşabilirsiniz. 
CHINESEASTROLOGER

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.