Eylül 2022

“Gündelik bir tür sihire inanıyorum – bazen yerlerle, insanlarla, sanat eserleriyle ve benzerleriyle deneyimlediğimiz açıklanamaz bağlantı; eşzamanlılık anlarının ürkütücü uygunluğu; fısıldanan ses, yalnız olduğumuzu düşündüğümüzdeki gizli mevcudiyet.” – Charles de Lint

Vay! Ağustos tam bir aydı, değil mi? Siyasi cepheden, hava koşullarından ve günlük kaygılardan gelen aktif ve gergin enerji barajı, özellikle Temmuz’un ceza ayından sonra, bizi geceye nazikçe sürüklemedi! Cidden, eğer Ağustos’un teması bırakmaksa, Eylül’de kesinlikle onlardan çok şey var!

Horoz ayı olan Eylül, sonbahar mevsiminin zirvesidir. Yılın ilk yarısından kalan Ateş enerjisi her geçen gün yok oluyor. Biraz kasvetli hissetmeye başlıyor ve belirsizlik duyguları tekrar artmaya başlıyor.

Sonbahar, Metal Element sezonudur ve bu Horoz, bırakma temasının zirvesidir. Geçen ay ağustosun yaprakların sararması olduğundan bahsetmiştim. Şimdi Eylül, yaprakların gerçekten ağaçlardan ayrılmaya ve düşmeye başladığı zamandır.

Bu nedenle, mükemmeliyetçiliğimizi takdire dönüştürmenin zamanı geldi; ilham için pişmanlık; ve kabul kaybı. Geri dönüşü olmayan noktadır. Erteleme sizi yalnızca belaya sokar, hasta eder ve sıkışır.

İZİN VERMEK. BT. GİT.

Bu aya yaklaşırken, vaaz ettiğim şeyi yaptım ve benim de bırakmamı gerektiren birkaç şey hakkında sert ve net kararlar aldım. Her zaman kolay ya da kullanışlı değiller ama içim rahat çünkü sezonun böyle bir görev için destekleyici olduğunu biliyorum.

dikkat ediyor musun? işi yapıyor musun

Eylül, Dünya Cezası ayı olan Ekim’e hazırlanırken en kritik aydır. Kalplerimizi, zihinlerimizi, bedenlerimizi, finansımızı, ilişkilerimizi ve işimizi hazırlamak için bu zamandan tam olarak yararlanmalıyız, böylece kendimizi başarıya hazırlıyoruz. Hoş olmayan veya zor olduğu için, dikkatimizi gerektiren konuları hafife alamayız veya görmezden gelemeyiz.

Ülkemiz de aynı ikilemle karşı karşıya. Amerika bir insan olsaydı, kesinlikle kendine bir iyilik yapmıyordu. Olumsuz ve yıkıcı davranışlarla beslenmeye devam eden ve sonra her şeyin farklı sonuçlanmasını bekleyen sağlıksız bir insana benzetiliyor!

Büyük uyanış yılı 2020 size hiçbir şey öğretmediyse, topraklanmış, güçlü bir ruhsal pratiğe sahip, mali ve ilişkilerinin düzenli olduğunu ve genellikle daha sağlıklı bir zihin durumunda olduklarını size göstermek içindir, etkisi ne kadar büyük olursa olsun şok dalgalarının üstesinden gelecektir. Bu yılın ikinci yarısı da farklı değil. Bu nedenle, umarım mesajımı netleştirmişimdir: işi yapın ve başlayın!

BaZi

Eylül sizin Asilzadenizdir, eğer:

  • Gün veya Yıl Sütununuzun Göksel Kökü Yang Ateşi 丙, Yin Ateşi 丁; veya
  • 6 veya 7 (1966, 1977, 1986, 2007, vb.)

Eylül sizin Clash’inizse:

  • Dört Sütununuzun herhangi bir yerinde aşağıdaki gibi bir Tavşan hayvanı işaretiniz var:
  • Tavşan Yılında Doğan (1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, vb.);
  • Mart Ayında doğanlar (5/6 Mart – 6/7 Nisan);
  • Tavşan Günü’nde doğdu (bunu hesaplamak için Hsia takvimine ihtiyacınız var); veya
  • Tavşan Saatinde Doğan (05.00-07.00 yerel saat)

Aşağıdaki durumlarda Eylül, Öz Cezanızdır:

  • Horoz Yılında doğdunuz (1945, 1957, 1969, 1981, 1993, vb.); veya
  • Horoz Günü’nde doğdunuz (bunu hesaplamak için Hsia takvimine ihtiyacınız var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.