2022 Kasım

Çin Takvimine göre 7 Kasım itibariyle Domuz Burcu Yönetimindeki aya giriş yapacağız.

Ekim ayında nerelerde takılıp neler için çabaladın? Ne amaçladın neler yaşadın? Öncelikle bunları analiz etmeliyiz. Yaşamında bundan sonra atacağımız veya atamayacağımız adımları görebileceğiz. Genel olarak bu ay söylemeliyiz ki;
Ekim Ayı biterken enerjilerde değişim ve dönüşümler başlamıştı ve bunları güzelce görüyoruz.
Bu ay özellikle eleştirisiz, suçlamadan ve küçümsemeden uzak bir ay geçirilmeli. Eğer sert ve keskin bakış açısı ve bilgi ayrımlarımız var ise Kasım ayı bunlara izin vermeyebilir.
Çünkü Kasım ayı herkesin kendi reddedişlerini görebileceği bir ay.
Geçmişte acı çektirilen, haksızlık edilen ve incitilen kişilerle bir şekilde yüzleşilebilir.

Kendinizi ve yaşamınızı olduğunuz gibi kabul etmediğiniz sürece zor zamanlar geçirmemiz olası.
Eğer farkındalık kavramını gerçekten içselleştirdiyseniz;
Aklımızdan geçenin gerçekleştiği anlarımız çoğalacağı gibi; eğer “mış” gibi yapanlardansak zorlanabiliriz.
Bu ay “Akışa izin verebilir, tarafsız izleyebilir ve öğrenebiliriz” Kasım ayı bizler için doğru olanı bulmamız için geliyor diyebiliriz.

Her bireyin bir hayali ve bir de gerçekte yaşadığı yaşam var. Her ne kadar mutlu olursanız olun mutsuz olduğunuz, her ne kadar mutsuz olursanız olun mutlu hissettiğiniz alanlarımız var.

Bilgelik içinde var olurken cahil olduğumuz konular, zenginlik içinde var olurken fakir kaldığınız durumlarımız var.
Kısacası bu ay; her ne alanda kendimizi zayıf hissediyorsanız, her nerede ehlileşememişseniz ve duygularınıza, düşüncelerinize esir duruma düşmüşseniz bu alanlarda ilerlemeye bakmalıyız.

Kasım ayının en büyük hediyesi ve 2023 gündemi bu söz olacak:

‘’Hepimiz ışığın kendisiyiz. Ve bunu bulabilmemiz için içimizdeki ışığı görmeye ihtiyacımız var.”

Kasım Ayı Genel Burç Yorumları

Fare
Bu ay kariyerlerinde iyi olsalar da; farelerin sağlığına dikkat etmelerinde fayda var. Özellikle tansiyon problemleri ve trafik kazalarına dikkat. Dostluklarda problemler yaşanması söz konusu olabilir.

Öküz
Genel şansınız Ekim ayına göre daha da iyi olacak. Uyum içinde olan sevgi ve evlilik hayatının tadını çıkaracak, işinizde iyi fırsatlar yakalayacak, işinizde tatmin edici siparişler alacak ve büyük bir gelir elde edeceksiniz.

Kaplan
Bu ay kaplanların İş alanında bazı zorluklarla karşılaşmaları mümkün. Aile ile anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Bazı konularda ısrar etmemek sizin yararınıza olacaktır.

Tavşan
Tavşanlar riskli projelerden uzak durmalılar. Hiç görmedikleri akrabaları ile karşılaşabilir, geçmişten gelen ailevi konularda iyi haberler alabilirler. Harcamalarını yaparken dikkatli davranmalarında fayda var. İşinizde hiç beklemediğiniz yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Ejderha
İşteki problemler biraz daha hafifletilecek. Ancak parasal konularda biraz daha dikkatli olmalılar. Bir takım kararlar verirken sakin olmaları adımlarının daha sağlam atılmasını sağlayacaktır.

Horoz
Ağır iş yükü çalışma saatlerinin artmasına yol açabilir. Ancak buna göre kazanç elde edebilirler. İş alanında taktir toplayabilir, iletişimde başarı sağlayabilirsiniz.

Maymun
İletişimde bazen yanlış anlaşılmalar olsa da ;aşık maymunlar oldukça iyi şansa sahip olacaklar. İşinize istediğiniz verimi alamayacağınızı düşünseniz de başarılı sonuçlar elde edebileceksiniz.

Keçi
İşinizde kendinizden emin davranmalı ve başarı için asla endişelenmemelisiniz. Parayla ilgili konuları makul bir şekilde yönetmelisiniz. Yatırım için doğru zaman.

Yılan
Bu ay zor bir ay olmaması için ilişkilerde sakin davranmak; trafikte yavaş ve temkinli olmak ve önemli işlere imza atmak için bir daha ki ayı beklemenizde fayda var.

At
Patronunuz ya da meslektaşınız ile bir anlaşmazlık yaşayabilmeniz olasılığı yüksek, bu yüzden sözlerinizi ve eylemlerinizi not etmeli ve mümkünse sakin ve iki kez düşünerek konuşmamalısınız.

Köpek
Bu ayda, aşk ilişkisinde istikrarlı bir şansa sahip olacaksınız. İlişkinizi daha da geliştirmek için partnerinizle daha fazla çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Parayla ilgili konularda bu ay biraz gerilebilirsiniz.

Domuz
İş alanında büyümek ve kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. İşten elde edilen gelir şansı çok iyi olacak ve yıl boyunca yaptığınız sıkı çalışma buna göre ödüllendirilecek. Ancak kendi kendinizi üzecek, yoracak şeyler bulma bahaneleri üreteceğiniz bir aydasınız. Bu konuda dikkatli olun ve kendinize iyi davranın.

Detaylı bilgi ve analizler için
iletişim@sifa-sanatlari.com dan randevu alabilir, chineseastrologer ve sifasanatlari instagram sayfalarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Burcu Erim Dural