2021 Son Güneş Tutulması Etkisi :

Bildiğin her şey değişiyor.

İnsanlık olarak birsiniz ve birbirinize bağlısınız. Bu bütün içinde bir zerre dünyasınız. Ve geç olmadan bunu algılamalısınız. Bilgelik ve erdemden oluşan özümüze ulaşmak için bir olmak zorundayız. Bunu öğrenmek için daha ne kadar acı yaşatmamız gerekiyor size diye sorsalar ne diyeceğiz? Çünkü tüm geçmiş yıllarımıza rağmen hala o ve ben diyebiliyoruz. Bu mesajı Aralık 2021 e kadar çok net verdi hayat ancak hala anlamadık. 2021 in başında alttaki postu paylaşmıştım. Ve sanıyorum Aralık’ta da devam edeceğiz.

Asıl şimdi Güneş Tutulması ile tüm etkiler başlıyor.

4 Aralık Yeni ay, aynı zamanda tam bir güneş tutulması olduğu için normal bir yeni aydan daha güçlü ve daha uzun ömürlü olacak. Tutulmalarda doğan kişiler için güzel haberler mevcut. Çift etki ile döngülerini tamamlayacak. Güzel haberler üst üste gelebilir. Ya tamam ya devam diyecek ilişkiler, dostluklar pekişecek diyebiliriz sizler için 🙂

4 Aralık 2021 tarihinde Güneş tutulması gerçekleşecek olsa dahi etkisini bir hafta öncesinden hissetmeye başlayacağız. Şiddetli rüzgarlar, doğa olayları, depremler su rüzgar ve toprak ile ilgili etkiler, beklenmedik değişiklikler getiren olaylar.

Gerginliklerin ve değişimlerin beklenmedik olumlu olayların da olması çok normal. Çünkü tohumları ekilen bazı şeyler bu zamanlarda çiçek verecektir. Başkalarının sizin için kötü diye düşündüğü şey, emek vererek kazdıkları kuyular sizin için birer hediyedir. Gördünüz, görüyorsunuz, görecekler var isterlerse. Ben değil tamamen sistematik hesaplama söylüyor. Bazı konuların sonuca ulaşması döngüsünü tamamlaması olası. Bu durumlarda koşullara açık bir zihin ve esneklikle uyum sağlayarak kaygıları azaltabilirseni üstesinden gelinemeyecek konular yok gibi.

4 Aralık 2021 de Gök Yang Ateş bu nedenle uzun vadeli beklenmedik aksiliklere ve zor değişikliklere neden olabilir. Ancak diğer göksel elementlerin Toprak elementi oluşu dikkat ve azim ile bu zorlu tutulma evresinde yolunuzu mantıklı bir şekilde bulmamıza yardımcı olabilir.

Tutulmalar ve 1 hafta kadar öncesi doğa olayları deprem faaliyetleri, yersel alanda aktifleşme, finansal krizler, yağışlar ve sel felaketleri gibi doğa ve doğa üstü olaylar gerçekleşebilir demiştik. Rüyalar aşırı aktifleşebilir. Bu konuda bir destek alabilirsiniz.

Bunlar dışında 3 Aralık öğleden sonra bir kriz mekanizmasını temsil eden bir görünüm modelini tekrar oluşturuyor. Tekrar eden çatışma döngüleri deprem ve doğa olaylarını tetikliyor. Çözüm için çabalama ve uyumlaştırma, öğrenme veya gelişme ile iyi bir sonuca gidilebilir. Krizi bir fırsat olarak görürseniz, sorunlara başarılı bir şekilde çözüm bulabilir ve bir denge durumuna ulaşabilirsiniz.

Bu yazıları yazarken bende matematiksel veri olarak baktığım için kolay yazıyormuşum gibi gözükse de gerçekleştiğinde bazen yazmayı bırakıyorum. Umarım yanılırım veya depremsel vb olaylar olsa dahi hiç kimse zarar görmez.

Ejderhanın Gözündeki Bulutsu Yıldız ve yersel alandaki burçların etkisindeki sabit yıldızlarının etkisi, saldırgan ve yıkıcı yapıları nedeniyle pek yardımcı olmuyor. Şiddet, suç ve hastalık riskini beraberinde getirirler. Yapıları gereği aynı zamanda terörizm ve savaş riskini de artırabilirler. Ancak özellikle Ejderhanın Gözündeki Bulutsu Yıldız, fırsatı başarıya dönüştürmek için cesaret de veriyor. Bu nedenle, özellikle 1 ve 4 Aralık’taki elementlerin çatışmasının doruğa çıkmasıyla birlikte, önümüzdeki aylar çok zorlu olabilir. Önümüzdeki beklenmedik ve kısıtlayıcı değişikliklerle yolunuzu planlamak için yin ve yang dengesinin yüksek farkındalığı ve esnekliği ile sağduyu ve sabrını kullanmayı unutmayalım.

28 Kasım itibari ile başlayacak olan doğa olayları yanı sıra gelecek yağışlar ve doğa olayları meydana gelecek. Ayrıca 3 Şubat 2021 de söylediğim tüm konular tekrar tekrar gündeme gelecek. Güneş tutulması ile birlikte ve aralık ayı ile devam edecek.

Karmik dengeler Covid Yeni mutasyonlar Ekonomi, Gıda ve İklim krizi, Ülkeler arası gerilimler, Ayaklanlamalar , Depremler, Doğal afetler

1 / 7 Aralık 2021 Güneş Tutulması Haftası Burçlar :

Öküz : Gün sizi görülür kılmak isteyecek ve üzerinize fazla iş yükü bindirebilecek. Bu nedenle ailevi konularda da ihmal edilmiş kişilerle aranızda gerginlik olabilir.

Kaplan : Güneş Tutulması sizi ev ve aile ile ilgili konularda etkileyecek. Üstesinden gelebilmeniz için 5 Aralık daha iyi bir tarih 4 Aralık aile, ev ile ilgili konulara dikkat.

Tavşan : Güneş Tutulması günü sakinlik ve dinginlik isteyecek burçlar arasındasınız. Bu nedenle üst düzey anlaşmalar ile ilgili konular gündeme gelebilir ve siz bu konuda düşünmek isteyebilirsiniz.

Ejderha :  Ejderha burcu insanları için güneş tutulması biraz fazla etkili olacaktır. Bu onların sağlıkları üzerinde etki edebilir. Güneş tutulması nedeniyle bazı hastalıkları su yüzüne çıkabilir. İlişkileri gündeme getirebilir. Bu nedenle Ejderha burcu insanlarının dikkatli olması gerekir.

Keçi : Güneş tutulması, Keçi burcundaki insanlar için sonuçlar verecektir. Herhangi biriyle tartışmaktan kaçının. Arkadaşlarla anlaşmazlıklar olabilir. Aile üyeleriyle iletişim kurarken dikkatli olunmalı Çocuklarla özel olarak ilgilenilebilir.İyi gelecektir.

Köpek : Öfkeden ve kaçının. Biri hakkında konuşmak ve bilmediğiniz alanda ilerlemek doğru olmayacaktır. Sağlık üzerinde olumsuz etki olasılığı vardır.  Özellikle kazalara dikkat.

Domuz :Güneş tutulmasının etkisi Domuz burcu insanları üzerinde de görülecek. Gerginlik olabilir. Huzursuz veya şaşkın hissedeceksiniz. İş yerinde sabırlı olun. Kendinize bu kadar yüklenmenize gerek yok az iyi günlere az kaldı.

Yılan : Bu dönemde dostluklarla karşılaşabilirsiniz. Güneş tutulmasında düşman dediğinizden iyilik görebilirsiniz.

Fare : Güneş tutulması gereksiz telaşı beraberinde getirecektir. Bu dönemde harcamaların artması muhtemeldir. Görevleri tamamlamak için çok çalışmanız gerekecek. Seyahat etmeniz muhtemel ancak dikkatli olmanız da fayda var. Göksel enerjiler 4 Aralıkta sizin için bir rahatsızlık verebilir.

At : Bu dönemde karşınıza rakip olarak çıkacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Güneş tutulmasında Dostunuzu düşmanızı net olarak göreceksiniz. Dikkat. Şaşırmayın.

Maymun : Güç figürleri ve /veya patronlarınızla iletişiminize dikkat etmenizi öneriyorum. Baş bölgesi ve boyun bölgesinde ağrılara dikkat diyorum.

Horoz : Finansal alanda harcamalar gündeme gelebilir. İkili ilişkililerde gerilimler olabilir. Keskin söylemlerden uzak durmanızı tavsiye ederim.

Tutulmalar hep akılları geride bırakıp duyguları ön plana çıkartır. Bu da bir felaketle bazen de güzellikle sonuçlanabilir. İyilikler ortaya çıkar, güzellikler ortaya çıkar, sevgi ortaya çıkar, paylaşım artar. Olumsuzluklar yaşanabilir ancak güzellikler daima çıkacak bir alan bulacaktır. Siz neye alan verirseniz o yeşerecektir.

Ektiğiniz yere engel olabilirler ama kalbinize sevgi tohumu ekmenize bunun yeşermesine izin vermelerine ihtiyacınız var mı?

Güneş tutulsun, Ay tutulsun, hadi 2 dakikalığına da olsa güneşten dir akıl da tutulsun ama yeter ki berrak zihin, kalplerde sevgi ve şefkat tutulmasın…

ChineseAstrologer

Burcu ERİM DURAL

Tüm hakları saklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.